פסיכולוגיה
של התמודדות

אירועים ונופש

כולנו נמצאים בתוך שגרה די עמוסה, לחוצה בה עלינו לבצע קשת רחבה של משימות מסוגים שונים ובשלל תחומים. כדי לשבור את השגרה הזו, שיכולה לעתים קצת לשחוק ולעייף אותנו, אנחנו משלבים בחיים שלנו כל מיני פעילויות, חוויות ודברים שאנחנו אוהבים לעשות. אלו ”מטעינים“ אותנו באנרגיות מחודשות וחדשות כדי שנוכל להמשיך הלאה. אירועים ונופש, מהווים חלק בלתי נפרד מאותן חוויות. יש סוגים שונים של אירועים בהם אנחנו לוקחים חלק פעיל במהלך השנה ביניהם אירועים פרטיים כמו חגיגות פרטיות, ימי הולדת, בר מצוות, בת מצוות, חינות, חתונות ושבתות חתן, לצד אירועים עסקיים כמו כנסים, ערבים מיוחדים, השקות, תערוכות ועוד.

 

מפיקים אירוע ? טיפים שיכולים לעזור לכם

אם אתם ממש בקרוב מפיקים אירוע, בין אם מדובר באירוע קטן או גדול, במקום סגור או פתוח, באולם או בחצר ביתכם, אירוע עסקי או פרטי, יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לחסוך זמן, אנרגיה והרבה מאוד התעסקות. הדבר הראשון הוא לפנות לחברה מקצועית שהתפקיד שלה הוא בעצם לספק מגוון רחב של שירותים כמו למשל השכרת כסאות לאירועים, השכרת כסאות, מקררים, אוהלי הצללה, פתרונות דקורטיביים ועוד. שירות זה יאפשר לכם לחסוך המון זמן ובעצם להנות ממטריית שירותים רחבה בהתאם לצרכים הספציפיים של האירוע שלכם. שירות נוסף שיכול להקל עליכם ואף לפנות לכם זמן רב בשיווק ופרסום האירוע הוא שירות הנקרא הפקת אירועים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאתר חברה או פרילנסר מפיק אירועים שיעזור לכם לתכנן את האירוע על כל שלביו לפי לוח זמנים ולפי מטרות האירוע בהתאם לתקציב העומד ברשותכם.

 

 

האם אפשר לשלב בין אירוע עסקי לבין נופש?

בהחלט כן. יש לא מעט דרכים שבאמצעותן ניתן לשלב בין אירועים עסקיים לבין חופשה או נופש. הנה כמה דוגמאות:

  • כושר ונופש – אם אתם בעלים של סטודיו, מדריכי כושר אישיים או שיש לכם עסק אחר בתחום הכושר, תוכלו להפיק עבור המתאמנים שלכם אירוע המשלב בין כושר לנופש. מה שאתם צריכים לעשות הוא בעצם ליצור קשר עם בית מלון, צימרים או אחוזת נופש באחד או יותר מהאזורים בארץ, עם עדיפות למקום עם בריכה וים. בשלב הבא, תצטרכו לגבש תכנית לו“ז למהלך החופשה המשלבת אימונים מיוחדים שבדרך כלל המתאמנים שלכם לא לוקחים בה חלק כמו אימון סאפ בים, אימון יוגה על שפת הבריכה וכדומה. כעת נשאר לכם לחשוב על מחיר עבור כל מתאמן ולהתקדם לעבר חופשה חלומית שהיא גם אירוע עסקי שיווקי מעולה.
  • כנס בבית מלון – לאורך כל השנה, כולנו שומעים דרך חברים או מכרים שלנו על כנסים המתקיימים במקומות כמו אילת, טבריה ואפילו בחו“ל. כנס עורכי דין, כנס רופאים, כנס וטרינרים, כנס נדל“ן וכדומה. אז מסתבר שגם אתם יכולים לשלב בין כנס עבור העסק שלכם לבין חופשה ולהזמין לכנס את כל מי שרלוונטי כמו העובדים שלכם, לקוחות, ספקים, משקיעים, יזמים ועוד.
  • תערוכה ונופש – אם אתם בעלים של עסק שאחת לתקופה מייבא או מחדש את מלאי המוצרים שלו, תוכלו גם אתם לשלב בין אירוע עסקי כמו תערוכה בה תציגו את המוצרים והשירותים החדשניים שלכם, לבין חופשה מפנקת.

 

לסיכום, עולם האירועים עבר תפנית בשנים האחרונות ויש כל מיני מקומות שאפשר לקחת את האירועים אותם אנחנו מפיקים, גם בהיבט הקונספטואלי וגם בהיבט העסקי או האישי. היום זה כבר לא מספיק רק להזמין אנשים לאירוע, רצוי ליצור באז סביבו.

תפריט נגישות