פסיכולוגיה
של התמודדות

עיצוב הבית – רעיונות שיהפכו את החלום שלכם למציאות

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

חלל הבית הוא החלל בו אנו נוטים לבלות את מרבית הזמן שלנו ולכן, חשוב לוודא כי אכן מדובר על חלל נעים ומזמין. זאת בעוד כי כאשר מדובר על עיצוב הבית, ישנן לא מעט רעיונות שיכולות לסייע לכם להפוך את החלום למציאות. אז איך עושים זאת? ובכן, על מנת לעשות לכם סדר ולוודא כי אתם אכן עומדים בפני עיצוב מוצלח של הבית, ריכזנו עבורכם למאמר הבא מספר רעיונות לעיצוב הבית:

  • סגנון – הדבר הראשון שעליכם לעשות יהיה להחליט על הסגנון שינחה את הקו העיצובי במרחב הביתי שלכם. האם אתם מתחברים לעיצוב מודרני? מסורתי? או שאולי כפרי זוהי הבחירה שהכי מתאימה לכם? ובכן, בעת בה אתם יודעים מהו הסגנון שלכם, תוכלו להתחיל להרכיב את הקו העיצובי המנחה בהתאם באמצעות שימוש ברהיטים מתאימים, פוסטרים לבית, אביזרי דקורציה ועוד שלל רחב של אפשרויות שונות שיאפשרו לכם להפוך את הבית למסוגנן יותר. 
  • טאץ' אישי – כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, הבית שלכם צריך להיות מקום שבאמת מרגיש כמו בית. משכך, ההמלצה שלנו תהיה להוסיף נגיעות אישיות לאורך כל הבית, בין אם מדובר על אביזרים שאתם מתחברים אליהם, תמונות, פריטים שאספתם יחד עם חלוף השנים וכיוצא בכך. למעשה, אותו טאץ' אישי יהפוך את הבית שלכם לייחודי יותר, ולא פחות חשוב – יהפוך אותו למקום בו אתם באמת נהנים להיות. 
  • טקסטורות – טקסטורות יכולות לסייע בהוספת עומק ועניין לקו העיצובי שמנחה את המרחב הביתי. משכך, וודאו כי אתם מבצעים שימוש בשטיחים,  וילונות, כריות ועוד מגוון רחב של אביזרים עם טקסטורות שונות, על מנת ליצור מראה ייחודי. 
  • צמחים – צמחים יכולים להוסיף צבע וחיים לכל חלל, והם אף משפרים בצורה ניכרת את איכות האוויר בבית. 
  • תאורה – דבר אחרון וחשוב לא פחות יהיה לטפל בעניין התאורה שכן, מדובר על אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר בעיצוב הבית. למעשה, תאורה נכונה יכולה להפוך חדר לגדול, קטן, מואר או חשוך יותר, בהתאם לרצונות והצרכים האישיים שלכם.
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות