פסיכולוגיה
של התמודדות

דברים שחשוב לדעת על קנאביס

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

אחד הדברים שנמצאים בצמיחה תודעתית גדולה בשנים האחרונות במדינת ישראל, ודבר שנמצא כמעט בקונצנזוס לגמרי הוא תחום הקנאביס, ותחום צריכת הקנאביס. קנאביס, הוא אומנם חומר לא חוקי במדינת ישראל כיום, חומר שהחזקה או צריכה שלו עשויים להביא לכנסות כספיים, ומכירה שלו עשויה להביא לפתיחת תיק פלילי ומאסר של ממש. מנגד, מספיק ללכת ולבקר במועדון לילה, בפאב, או בחתונה במדינת ישראל – כדי להבין מה דעתו האמיתית של הציבור הישראלי בנוגע למעמדו החוקי של הקנאביס. בשורות הקרובות נביא לכם מידע חשוב ורלוונטי ועוד דברים שחשוב לדעת על קנאביס.

דברים שחשוב לדעת על קנאביס באופן כללי

כפי שהצלחנו להבין, צריכת קנאביס נחשבת כיום לדבר פופולארי ושגרתי למדי. מספיק להיכנס לחנות ממוצעת למוצרי עישון וטבק, ולהבין כמה מוצרי קנאביס קיימים בתעשייה העצומה הזאת כיום. החל ממוצרים כגון וופורייזרים מומלצים, ניירות גלגול בסוגים שונים, גריינדרים לטחינת הקנאביס, ועוד – ניתן כיום לקנות את כולם ולשדרג את חווית עישון הקנאביס בצורה משמעותית של ממש. למעשה, ניתן לראות איך יותר ויותר אנשים מעדיפים לצרוך קנאביס בצורה של אידוי באמצעות וופורייזר או מכשיר אידוי בעברית, לעומת עישון של הקנאביס. זה קורה בשל היתרונות הרבים שקיימים בתהליך האידוי לעומת תהליך העישון, אבל כמובן שגם אם בוחרים לעשן, הגוף עדיין ימצה את כל היתרונות והסגולות שקיימים בקנאביס.

צרכני הקנאביס מתחלקים כיום לשתי קבוצות עיקריות

ניתן לחלק למעשה את צרכני הקנאביס לשתי קבוצות עיקריות כיום, אשר נבדלות בעיקר בסיבתן העיקרית של כל קבוצה לצריכה הקנאביס. שתי הקבוצות הללו הן כדלקמן – צרכני קנאביס רפואי מטעם צרכים רפואיים ובתור תרופה, וצרכני קנאביס שצורכים אותו לשם הנאה בלבד. במדינת ישראל, צרכני הקנאביס הרפואי הם אנשים שיכולים לצרוך את הקנאביס בצורה חוקית למדי, זאת לעומת הקבוצה השנייה – שצורכת את הקנאביס למעשה בניגוד לחוק. אם אתם סובלים ממחלה, ממצב רפואי קשה המוגדר ככרוני או אקוטי, יכול מאוד להיות שמגיע לכם לצרוך קנאביס רפואי על פי החוק. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא בעצם לקבוע תור למרפאת כאב ושם יאבחנו אתכם. במידה ואתם אכן עונים על הקריטריונים, בעצם תקבלו אישור רפואי על ידי רופא מוסמך לרכוש את הקנאביס באחד מבתי המרקחת הפזורים ברחבי הארץ, אלו מאפשרים לצרוך את הקנאביס בצורה חוקית.

חשוב להקפיד לרכוש את הקנאביס הרפואי במקום המוסמך לכך כדי שבאמת תקבלו מענה לבעיה ממנה אתם סובלים.

האם קנאביס עשוי להיות חוקי ביום מן הימים במדינת ישראל?

שאלה זו עולה לעתים קרובות למדי בקרב חובבי הקנאביס הרבים במדינה. התשובה לשאלה הוא היא כמובן לא ידועה, אולם, ניתן לזהות תהליכי פרו קנאביס רבים במדינה – תהליכים שקדמו לאישור הקנאביס במדינות רבות אחרות בעולם.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות