פסיכולוגיה
של התמודדות

מרכזיית אי פי סנטרקס

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

מרכזיית אי פי סנטרקס מיועדת עבור ארגונים בינוניים וגדולים המבקשים שירותים מתקדמים של מרכזיה לעסקים לטובת ניהול תקשורת מקצועי. עד כה, לקוחות עסקיים נאלצו לרכוש ולהפעיל מרכזיות יקרות רגילות פרטיות. הודות לטלפוניית אי פי, המצב השתנה. ארגונים לא צריכים לרכוש מרכזיות פרטיות. אופן חיבור טלפון ה-אי פי לרשת של מפעיל התקשורת של הארגון הוא די פשוט והמערכת ידידותית למשתמש.

שירות ה-אי פי סנטרקס  הוא מרכזייה וירטואלית לארגונים, אשר מחליפה את המרכזייה הרגילה. גם אם המרכזיות הרגילות משוכללות, הן דורשות התקנה בארגון עצמו כמו גם בשלוחות נוספות שלו אם קיימות.

בנוסף, נדרשת רכישת ציוד קצה כגון מכשירי פקס וטלפונים ועוד. שירות האי פי סנטרקס מתאים לארגונים מכל הסוגים המעוניינים להרוויח ולחסוך.

בשל האופי הווירטואלי של מרכזיית אי פי סנטרקס המרכזייה אינה מותקנת בתוך הארגון ואינה מצריכה ציוד נוסף, ובכך חוסכת את עלויות רכישת הציוד וההתקנה. מרכזיית אי פי סנטרקס מותקנת אצל ספק השירות עצמו.

מרכזיית ה-אי פי סנטרקס  מהווה תחליף מלא למרכזייה בעסק ומקנה לו יעילות עסקית שלא הייתה בעבר. השינויים והעדכונים של המערכת מבוצעים "מרחוק" ואינם מצריכים הגעת טכנאי.

לקריאה נוספת כנסו לאתר על הנושא

בסרטון: הסבר על איי.פי. סנטריקס

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות