פסיכולוגיה
של התמודדות

שילוב תכשיטים עם שמלת ערב – ככה עושים את זה נכון

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

במידה ואתם הולכים לאירוע עם שמלת ערב מעוצבת וחשוב לך גם לענוד את התכשיטים שיתאימו לשמלה, ככל הנראה שמדובר באירוע חשוב במיוחד, אירוע בו אתם מעוניינת להיראות בשיא מהפרט הקטן ביותר ועד לפרט הגדול ביותר. זאת בעוד כי שילוב תכשיטים עם שמלת ערב היא משימה לא קלה שצריך להקדיש לה לא מעט מחשבה, ובמידה ואת מחזיקה ביכולת כדאי גם להסתייע בשירותיהם של אנשי מקצוע שכן, ישנם גורמים מקצועיים שיוכלו לסייע לך בדיוק בזה. למעשה, מדובר על אנשי מקצוע שלא תצטרכי לחפש או לשלם להם שכן, ניתן למצוא אותם במגוון רחב של חנויות תכשיטים אשר מעסיקות אנשים שמכירים את תעשיית התכשיטים באופן המעמיק ביותר. אז רגע לפני שאת מחפשת חנות שמוכרת שמלות לחתונה, הנה כל מה שתצטרכי לדעת בכל הסובב סביב שילוב תכשיטים עם שמלת ערב. 

 

אז איך מתחילים לבצע שילוב תכשיטים עם שמלת ערב?

משימה זו היא משימה שבמסגרתה צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים כמו שילוב הצבעים, קו עיצובי מנחה והמסר אותו את מעוניינת להעביר. כך לדוגמא, ייתכן ואת מעוניינת להעביר מסר של יוקרה, של חשיבות עצמית ושל סגנון אישי ייחודי, אך מצד שני את גם מעוניינת להיות נגישה עבור כל הסובבים אותך, ולהעביר מסר של חברתיות ואינטימיות. זאת בעוד כי ישנן שמלות ערב שיוכלו להעניק לך צד אחד של המשוואה, ובאמצעות שילוב של התכשיטים הנכונים תוכלו לקבל את כל היתר. אז מאיפה מתחילים?

1.שילובי צבעים – אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מדובר על שילוב תכשיטים עם שמלת ערב בא לידי ביטוי בנושא הצבעים. כך לדוגמא, לשמלת ערב שחורה מומלץ להוסיף תכשיטים מזהב, בעוד כי לשמלה לבנה כדאי לשלב אבנים יקרות בצבעי פסטל. כמו כן, חשוב להתאים את הצבעים לעור הגוף והשיער ובסופו של דבר, לראות את התמונה הכוללת ואת המסר אותו את מעוניינת להעביר באמצעות הלוק הסופי שלך. 

2.אנשי מקצוע – כפי שציינו קודם לכן, אנשי מקצוע מנוסים בתחום יוכלו לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות, ובעת הגעתך אל החנות, מומלץ כבר לדעת מה הלוק הסופי אותו את מחפשת, בין אם באמצעות תמונה ובין אם בעזרת כל דרך אפשרית אחרת. כך למעשה, תוכלו להבטיח כי את ניחנת בפני תהליך התאמה מקצועי שמתבסס על הלוק הסופי בו את מעוניינת, ולא על תהליך הדמייתי שבמרבית המקרים לא מוביל את התוצאה הרצויה. 

בשורה התחתונה, שילוב תכשיטים עם שמלת ערב היא משימה שעשויה להיראות דיי מורכבת במראה הראשוני, אך לאחר התייחסות מעמיקה לכלל הפרמטרים החשובים באמת, הרי שהמשימה הופכת לפשוטה יותר ויותר. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות