פסיכולוגיה
של התמודדות

מטבח כפרי – העיצוב המומלץ 

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

אלו המעוניינים במטבח מרהיב שכל הנמצאים בו נפעמים מהמראה עוצר הנשימה שלו ונהנים מעצם הנוכחות בו, תמיד יחפשו לאורך זמן אחר המטבח המושלם עבורם. אולם, במקרים בהם אותם אנשים לא יהיו מעוניינים לשלם עבור מטבחי יוקרה או לחילופין, אינם יוכלו להרשות לעצמם מטבחים מסוג זה – יהיה צורך באלטרנטיבות, כאשר במקרים מסוימים אלו יכולות דווקא להיות בחירות עדיפות יותר – כמו לדוגמא כאשר בוחרים מטבח כפרי. למעשה, מדובר על מטבח אשר נחשב לקטן יחסית מבחינת מימדיו, אם כי מכל בחינה אחרת – מדובר על מטבח מרשים, נעים לעין, מלא באנרגיה טובה ומשמח. אז איך זה עובד ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא מטבח כפרי? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו.

 

למי זה מתאים?

בדרך כלל, כאשר אנו מדמיינים מטבח כפרי התמונה הראשונה שעולה היא מטבחים רחבי ידיים, כאלו שנמצאים בתוך בית כפרי קטן, כמו לדוגמא הבתים שנמצאים בטוסקנה שבאיטליה. אולם, מטבחים אלו בדרך כלל נחשבים לגדולים במיוחד מאחר וכאמור, מדובר על מטבחים רחבי ידיים – כאשר לא לכל אחד יש מקום על מנת לעצב מבטח שכזה. עם זאת, גם במבטחים קטנים ניתן לשלב מוטיבים עיצוביים שיתנו מראה של מטבח כפרי, כאשר הקונספט של מטבחים קטנים בעלי עיצוב כפרי מתאים לכל מי שרוצה מטבח יפה בעל מראה מזמין וחמים מבלי שהדבר ידרוש יותר מדי מקום. 

 

אלמנטים של מטבח כפרי

בעת בה אנו מדברים על עיצוב בסגנון כפרי של מטבחים, חשוב מאוד לציין כי אחד האלמנטים העיקריים הוא עיצוב מרווח. אולם, גם במקרים בהם אין הרבה מקום לשחק איתו עדיין ניתן להוסיף את האלמנט הזה, אם כי לשם כך דרושה הבנה ברמה גבוהה מאוד על ניצול המקום במטבח. כמו כן, מרבית המטבחים הכפריים כוללים גם שימוש נרחב מאוד בעץ ובייחוד עץ עם מראה שאינו מעובד. לשם כך, תמיד יהיה מומלץ להשתמש בעץ מלא כאשר אתם מעוניינים לעצב את המטבח שלכם, זאת בעוד כי דרושה השקעה מסוימת בפרזולים תואמים בעלי מראה אותנטי. 

 

היעזרו במקצוענים

עיצוב מטבח קטן על מנת שיקבל מראה של מטבח כפרי זוהי אינה משימה פשוטה כלל שכן, דרוש דיוק רב, בחירה נכונה של חומרי גלם, יכולת ניצול מקום טובה וכן גם ראש עיצובי. ובכן, לשם כך תמיד יהיה מומלץ לשכור את שירותיהם של מקצוענים בתחום עיצוב המטבחים, בייחוד כאשר מדובר על מטבחים קטנים. על מנת לחפש אחר הבחירה הטובה ביותר של מעצבי מטבחים באזור מגוריכם, תמיד יהיה מומלץ לערוך חיפוש נרחב ברחבי הרשת, כאשר במסגרת אותו חיפוש תוכלו גם לראות ביקורות והמלצות של לקוחות שיסייעו לכם משמעותית בעת ביצוע דבר הבחירה. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים לדעת עוד על נושא זה ולראות דוגמאות נפלאות של מטבחים כפריים שעוצבו בקפידה רבה, מומלץ מאוד לבקר ב- tcheletkitchen.co.il.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות