פסיכולוגיה
של התמודדות

הובלה של ספה – כך תשמרו עליה במהלך המעבר

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

מעבר דירה הוא ללא צל של ספק חוויה מאתגרת, אך באותה הנשימה מרגשת במיוחד. זאת בעוד כי מדובר על תהליך שטומן בחובו לא מעט הוצאות, בעוד כי בחלק מהמקרים, במידה ואתם מחזיקים בניסיון וביכולת, תוכלו לחסוך מעט. על כן, ניתן לומר בצורה חד משמעית כי ללא הניסיון והידע המתאימים, הרי שהדבר עשוי להוביל לנזק בלתי הפיך שכן, אחת מהטעויות המרכזיות שמובילות לאותו הנזק הוא אי שמירה על החפצים במהלך המעבר, החל מאריזה לא טובה, הימנעות משירותי הובלות וכיוצא בכך. במילים אחרות, במידה ואתם עוברים דירה בעתיד הקרוב, לא כדאי להתעצל, ומוטב להתחיל להשקיע בחפצים שלכם, כדי שלא תצטרכו לרכוש חדשים. אז איך עושים הובלה של ספה על הצד הטוב והמקצועי ביותר? כל מה שצריך לדעת במאמר הבא.

 

הובלה של ספה בדרך הנכונה

על מנת לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני תהליך מוצלח, הנה מספר טיפים שיעניקו לכם את האפשרות להבין כיצד מבצעים הובלה של ספה כמו מקצוענים:

  • חברות הובלות מובילה – כאשר מדובר על הובלה של ספה, הטיפ הראשון והחשוב ביותר שיהיה עליכם לקחת בחשבון יהיה לפנות לשירותיה של חברת הובלה טובה ואמינה, כזו שתדאג לשמור על החפצים שלכם במהלך ההובלה. יחד עם האמור, חשוב להימנע מלנסות להוביל חפצים גדולים וכבדים כמו ספה באופן עצמאי שכן, הדבר לא פעם עלול להוביל לנזק משמעותי.

 

  • לא לשכוח לארוז – תעטפו את הספה באמצעות שרינק ולאחר מכן הכניסו אותה לתוך קרטון שכן, כך למעשה תוכלו למנוע מצבים לא נעימים בהם היא עלולה להיקרע, בין אם במהלך הנסיעה ובין אם במהלך הסחיבה שלה בחדר המדרגות בדרך אל הבית החדש שלכם. 
  • הפרידו חלקים במידת האפשר – במידה ולספה שלכם יש רגליים שיכולות להתנתק, כריות מתנתקות או כל דברים שיהיה ניתן לחבר בחזרה בצורה פשוטה, ההמלצה שלנו תהיה לבצע הפרדה מוחלטת עד למיקומה של הספה בבית החדש שלכם שכן, הדבר יקל על תהליך ההובלה כולו בצורה משמעותית במיוחד. 
  • יש מעלית? – במידה ואתם עוברים להתגורר בבניין, וודאו כי ישנה מעלית בה תוכלו להעלות את הספה שלכם. במידה ואין מעלית, וודאו כי אתם מעלים את הספה במדרגות בתוך ארגז במידה ואתם מרגישים שאתם מסוגלים. מרגישים שלא? תמיד תוכלו לבקש את השירות מהמובילים בחברה אליה פניתם. 
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות