פסיכולוגיה
של התמודדות

צילום אווירה

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

בהזדמנויות שונות יש לנו צורך להציג את עצמנו מרחוק. להכיר את השירות, את העסק ואת המענה שלנו ללקוח בלי שהוא יהיה פיסית מולנו. זה יכול להיות באתר הבית של החברה, בתמונות שאנו מפיצים למטרות פרסום וגם על פרוספקט. איך ניתן להציג את העסק בצורה אותנטית ונכונה בלי להציג את העסק עצמו? צילום אווירה זוהי התשובה. באמצעות צילומי אווירה ניתן לקלוט בעין המצלמה את המראה, את הדמויות ובמילה אחת את האווירה. את התמונה נוכל להציג ולספק את הרושם הרצוי לנו.

צילום אווירה – מהי האווירה שתרצו להציג?

אמנם אנו עסוקים ביצירת אווירה במשרד, בעסק ובכל מקום. אנו בוחרים את האלמנטים ואת האביזרים, משקיעים מחשבה בבחירת צבעים ובקונספט העיצובי – כל זאת כדי ליצור את האווירה הרצויה שמשרתת את העסק ומקדמת אותו מול לקוחות וגורמים נוספים שקשורים לעסק. אך כאשר מדובר על תמונת אווירה האתגר מעט שונה. כי קשה להציג בתמונה את כל המכלול. אי אפשר להשוות בין חוויה של מי שמבקר פיסית במקום ופוגש אתכם פנים אל פנים, לבין חוויה של מי שרואה תמונה אחת או יותר. בדיוק כאן נכנס האתגר של צילום אווירה לעניין, ומצריך חשיבה מעמיקה במטרה להוביל את הצילום במקצועיות, באותנטיות ובצורה שמשרתת את המטרה.

צילום אווירה: מהי האווירה שנרצה להשיג?

יש אווירות שונות. השאלה הגדולה היא איזו אווירה תשרת אותנו במקרה הנוכחי. האם אווירה של מקצועיות, אחריות ורצינות? האם אווירה של הווי, כיף וחוויה? חשוב להבין שמכל מרחב ניתן להפיק תמונות בסגנונות אווירה שונים. צלם יכול להפיק לאותה דמות תמונות בעלות אופי מגוון; תמונה שובבה או רצינית, תמונה אחראית ושקולה לעומת תמונה זורמת ונעימה. זה ממש כך גם לעניין צילום אווירה, אפשר לצלם את אותו חדר ואת אותו משרד באופנים שונים. תמיד נדייק את המטרה מראש כדי לבצע צילום אווירה שישרת את המטרה הנוכחית שלנו ככל האפשר.

להתרשם מתמונות ולהחליט

בבחירה של צלם פורטרטים בדומה לבחירה של כל איש מקצוע, חשוב מאוד לבחון את העבודה, את התוצרים ואת התוצאות כדי להחליט האם המענה שלכם נמצא אצלו. לא כל צלם מומחה יתאים למטרה הנוכחית שלכם. כדי לקבל החלטה מומלץ מאוד לבחון תמונות של הצלם, להתרשם מהאווירה, מהסגנון ומהתוצרים, זאת כדי לוודא כי הצלם אותו אתם שוקלים לשכור אכן יכול להפיק עבורכם תמונות אווירה מוצלחות, מקצועיות, מחמיאות ותואמות לציפיות שלכם.

איך תרצו להציג את עצמכם ואת העשייה שלכם?

אז אם אתם רוצים לבצע צילומים מקצועיים כדי להציג את העסק, את המשרד או כל חלל אחר באור הנכון, עליכם להחליט לפני הכול מה נכון ואיך כדאי להציג את התמונה, ולפנות אל צלם מקצועי שיבצע לכם צילומי אווירה מקצועיים!

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות