פסיכולוגיה
של התמודדות

ריזלה

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

ריזלה היא מותג בתחום של ניירות גלגול לטבק או עלים מיובשים ובארצות הברית מדובר במותג המוכר והמבוקש ביותר. מדובר בניירות הגלגול המועדפים על ידי קהילת המעשנים כולה כמעט ויתרה מכך – כבר לא מתייחסים אל ניירות הגלגול בשמם אלא בשם ריזלה. החברה נחשבת לוותיקה מאד בתחום ולכזאת שמייצרת ניירות גלגול איכותיים ומעולים כבר כמה מאות שנים, מה שהופך את הניירות שהיא מייצרת לטובים מאד, איכותיים וכאלה שחוויית העישון והגלגול איתם טובה וחיובית. כאשר עושים שימוש בנייר הגלגול של ריזלה עבור מוצרי העישון שעבורם הוא מיועד אפשר להיות בטוחים שהחוויה תהיה לא פחות ממעולה וההתעסקות עם הניירות עצמם תהיה יעילה, נוחה ומהירה. הניירות נחשבים לאיכותיים במיוחד למרות גודלם הקטן יחסית ולא בכדי הם המועדפים על ידי מעשנים בכל העולם כמעט.

 

למה הניירות של ריזלה כל כך פופולריים?

גם בתוך הקטגוריה של ניירות גלגול של ריזלה אפשר למצוא כמה סוגים שנבדלים אלה מאלה בתכונות או מאפיינים של הנייר עצמו. רוב הסוגים יהיו בגודל אחיד של 7 מילימטר, למשל, אך יש גם כמה סוגים מעט גדולים יותר בגודל של 7.9. אפשר לבחור בין נייר עבה או דק והבחירה תהיה קשורה לחוויית העישון של כל אחד שמעשן. יש מי שיעדיף את הנייר העבה ויש מי שיעדיף את הדק. באתר האינטרנט של טבק עבודי אפשר לקרוא לא מעט מידע על ההבדלים בין ניירות הגלגול השונים וגם לקבל לא מעט מידע מקצועי ואמין על מוצרי עישון שונים שקיימים כיום בתחום זה. הצבעים השונים של ניירות ריזלה מבדילים בין העובי השונה של הנייר (לכל צבע אריזה יש עובי שונה) ויש מי שיקנה כמה סוגים או צבעים על מנת להתנסות וכך לגבש דעה איזה עובי יהיה הכי טוב, נוח ונכון עבורו.

 

החשיבות של שימוש במוצרים איכותיים בלבד

העישון הוא שם כולל לכמה פעולות שצריך לבצע ורק כאשר כל הפעולות האלה מבוצעות בסדר הנכון ובעזרת האביזרים הכי טובים ואיכותיים שקיימים – אפשר להיות בטוחים שחוויית העישון תהיה טובה וחיובית. בניירות ריזלה יש לעשות שימוש בעישון טבק לגלגול או תחליפי טבק ובכל מקרה אין הם מתאימים לקנאביס רפואי. חשוב לגלגל אותם ידנית כמו שצריך או לעשות שימוש במכשירים שמגלגלים בעצמם בצורה מהירה ומדויקת. הנייר יידלק בדיוק כמו שצריך, בלי להתחמם יתר על המידה ובלי לייצר כמות גדולה מדי של עשן ולכן חשוב מאד לשים לב לכמות החומר שמכניסים אל תוך הנייר – מה שיבטיח שיהיה נוח לחבר אליו את הפילטר ולסגור אותו מהצד השני. ברגע שיודעים לבחור את כל הציוד הדרוש והאיכותי ביותר וכמובן יודעים מה לעשות ואיך לגלגל את החומר – אין ספק שהעישון יביא איתו לא מעט הנאה.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות