פסיכולוגיה
של התמודדות

אל תזרקו! תיקון מכשירי כושר

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

החיים שלנו מתחלקים לכל מיני תקופות. יש תקופות יותר קלות וזורמות מבחינה אנרגטית, תקופות בהן אנחנו מרגישים בשיא שלנו ממש, יש תקופות שאנחנו בסוג של ירידה או דאון אם תרצו, לא חשים כל כך בטוב, יש תקופות יותר לחוצות ויותר רגועות. כל תקופה והמאפיינים שלה ובכל תקופה בחיים אנחנו מתנהלים באופן קצת שונה. למשל, בהיבט של פעילות גופנית, בזמן הריון קצת יותר קשה לנו להתאמן, בקיץ, יש לנו נטייה להתאמן יותר בחוץ באוויר הפתוח ובחורף יותר להסתגר בבית כי קר לנו. בכל אופן, אם רכשתם לפני כמה שנים מכשיר כושר אבל לא הקפדתם על התחזוקה או שהוא יתקלקל מסיבה כזו או אחרת, במקום לזרוק, אפשר להנות משירות תיקון מכשירי כושר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאתר טכנאי מקצועי.

 

אז איך זה עובד?

בראש ובראשונה אתם צריכים להבין איזה מכשיר כושר יש לכם בבית ולפי זה למצוא טכנאי מקצועי. למשל, יש טכנאי הליכונים מומלץ, טכנאי סטפרים, טכנאי המבצע תהליכי תחזוקה במכשירי כושר מסוגים שונים וכדומה. תוכלו לאתר טכנאי דרך רשת האינטרנט, לחפש המלצות או לברר דרך אנשים שאתם מכירים. לאחר מכן יהיה עליכם לתאם זמן שמתאים לכם שהטכנאי יגיע, לתאר לו את סוג התקלה וזהו, תוך זמן קצר תוכלו שוב להנות ממכשיר כושר פעיל בביתכם.

 

מה חשוב שבוחרים טכנאי למכשירי כושר

  1. סוג התקלה- לא כל טכנאי מוסמך לתקן כל תקלה ולכן עליכם קודם כל לבחור את הטכנאי המתאים בהתאם לסוג התקלה שיש במכשיר שלכם. אם זו תקלה במסילה של ההליכון, אז כדאי לפנות לטכנאי הליכונים, אם זו תקלה בפדלים של אופני הכושר או הספינינג, מצאו טכנאי מתאים לסוג התקלה הזו.
  2. זמינות – במידה ואתם רוצים לתקן את התקלה כמה שיותר מהר, יש גם חשיבות לזמינות של הטכנאי ולכן כדאי לפנות למישהו שעובד באזור המגורים שלכם וגם יספק לכם מענה יחסית מהר. יש בעלי מקצוע שלפעמים צריך לרדוף אחריהם וזה בהחלט יכול לעצבן.
  3. מחיר- גם למחיר יש חשיבות בבחירת טכנאי מכשירי כושר, שכן מנעד המחירים יחסית רחב. יש תיקון שיעלה 250 ש“ח בתוספת ביקור טכנאי ויש תיקון שיכול להגיע גם ל-3,000 ש“ח, ואז בכלל לא בטוח שנרצה לתקן את המכשיר, אלא נעדיף לרכוש משהו חדש, מתקדם יותר.
  4. אחריות- אם אתם מחליפים חלק במכשיר הכושר, בקשו אחריות מהטכנאי גם על התיקון וגם על השירות שהוא נתן לכם כי אם בעוד שבוע, שבועיים, חודש או חודשיים שוב תתוץ בדיוק אותה תקלה, ולא תהיה לכם אחריות, זה הרי ממש חבל.
  5. חשבונית – בעל מקצוע בסיום העבודה מחוייב לספק לכם חשבונית על השירות, זה גם מעיד על ההסמכה שלו, גם על המקצועיות שלו וזו גם סוג של תעודת אחריות עבורכם ולכן זה לא משהו שכדאי להתפשר עליו.

 

לסיכום, אם יש לכם בבית מכשיר כושר כזה או אחר, אם אתם מרגישים שלא הזזתם את הגוף זמן רב ואתם רוצים להוציא קצת אנרגיה וקצת להיכנס לכושר, זה בדיוק הזמן לתקן את המכשיר שיש לכם, להשקיע ברכישת מזרן איכותי, כמה משקולות, גומיות, אביזרי פילטיס ויוגה והנה לכם חדר כושר אישי ופרטי אצלכם בבית. לביצוע פעילות גופנית מגוון רחב של יתרונות, גם בהיבט הפיזי, גם בהיבט הנפשי ואם אתם בתקופה קצת יותר עמוסה ולא רוצים לצאת החוצה, פינת כושר פרטית בבית היא פתרון מעולה. כל שנותר זה להפעיל את המוזיקה האהובה עליכם ואתם מסודרים.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות