פסיכולוגיה
של התמודדות

עיצוב הבית

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

הרבה מאד אנשים בוחרים לשים לב היטב לנושא של עיצוב הבית שלהם על מנת לנצל היטב את החלל ולתת לכל חדר את האופי והמראה שהכי יתאימו לשימוש או הייעוד שלו. לשם כך צריך לעבוד עם מעצב או מעצבת פנים שיכירו את בני המשפחה, יעשו סיור בבית ויבינו מהלקוח מה בדיוק הוא רוצה ומה הציפיות שלו מהתהליך. לאחר שהעיצוב יסתיים אפשר להיות בטוחים שכל פינה בבית תיראה בדיוק כמו שהיא צריכה להיראות וחשוב מכך – תיראה בדיוק כמו שמי שגר בבית רוצה שהיא תיראה. המעצב או המעצבת ירצו לפרסם את עצמם בעזרת התוצאות ולכן יחפשו שירות מקצועי של צילום בתים.

 

איך למצוא צלם לצילום עיצוב הבית?

יש מעצבי פנים שיעדיפו שלא לצלם בעצמם על מנת שהצילומים או התמונות ייצאו אובייקטיביים ובאמת יעבירו החוצה אל המתבונן מסר של מקצועיות ושל התאמה אישית ומדויקת למה שהלקוח רצה וציפה מתהליך העיצוב. צילום עיצוב פנים הוא נישה בפני עצמה בעולם הצילום וחשוב מאד למצוא לשם כך צלם שמתמחה בדיוק בזה ויש לו ניסיון רבה ככל האפשר. צלם שיודע לצלם חללים מעוצבים ומרוהטים יידע על מה לשים את הדגש, איך לכוון את התאורה הנכונה והמתאימה, איך ליצור אור וצל שיהפכו את התמונה לתלת ממדית וכמובן יבחר את השעה הכי מתאימה במשך היום.

 

החשיבות של צילומים איכותיים ומקצועיים

לא מומלץ לפרסם שירותים מקצועיים על ידי צילומים לא מקצועיים. יש חשיבות לבחירה של אנשי מקצוע שילוו כל פרויקט וכל פעולה ולכן בחירה של הצלם הנכון גם היא פעולה חשובה שתסייע להפקת התוצרים הרצויים שאפשר יהיה לעשות בהם שימוש בפורומים המקצועיים של מעצבי הפנים. בדרך זו הם יוכלו למשוך אליהם לקוחות ולהראות את סגנון העיצוב שמוביל אותם כאשר הם עובדים עם לקוחות. יש מעצבים שעובדים בצורה צמודה וקבועה עם צלמי עיצוב ואלה יודעים בדיוק איך לצלם ולהפיק עבורם את התמונות המשולמות שמתאימות להם. מעצבי הפנים יודעים זאת ומוצאים את הצלמים שמתאים להם לעבוד איתם.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות