פסיכולוגיה
של התמודדות

למה בטון מוחלק הוא פתרון כל כך נפוץ?

ענת צוות האתר
ענת צוות האתר

ענת, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

בטון מוחלק הפך בשנים האחרונות לאחד הפתרונות הפופולריים ביותר ואין הדבר מפתיע. מדובר באפשרות נהדרת שמספקת מגוון גדול מאוד של אפשרויות עיצוב שונות עבור הבית ועבור הגינה, כך שברור מאוד מדוע מדובר על בחירה כל-כך שכיחה ואהובה על הקהל הישראלי. אז מה הופך בטון מוחלק לפתרון כל-כך טוב ומדוע הוא מומלץ? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

בטון על רצפה של בית? למה זה רעיון טוב?

בטון מוחלק הוא בעצם מעין שכבה של בטון אשר עברה החלקה באמצעות מכשיר ייעודי ששמו הוא הליקופטר. מכשיר זה דוחס את הבטון ומייצר החלקה חסרת פגמים שניתן לראות בתמונות. לאחר סיום ההחלקה ועריכת שלבי הגימור של הרצפה, מתבצעת מריחה של חומר הקרוי סילר. חומר זה בעצם מעניק הברקה בעדו כי הוא משמש גם בתור מעין חומר ציפוי עבור המשטח, מה שמסייע לשמור עליו מפני חדירת מים והצטברותן בתוך הבטון. זו בדיוק הסיבה ששימוש של בטון מוחלק אינו רק פתרון אסתטי, אלא גם פתרון יעיל לכל דבר ועניין, כזה אשר מאפשר לכם ליהנות מבטון שיחזיק לאורך שנים רבות, מבלי שהדבר יביא איתו צורך בתחזוקה מיוחדת בכל סוג שהיא לצד האפשרות של ניקיון יעיל, נוח ונגיש. 

 

מי מבצע עבודות בטון מוחלק?

מלבד הצטיידות בהליקופטר ייעודי, הרי שצריך גם לדעת כיצד לבצע את העבודה על הצד המקצועי ביותר שכן, לא כל קבלן יודע כיצד לבצע עבודה שכזו, כך שחשוב מאוד לברר עם הקבלן שלכם באשר לאפשרות של בטון מוחלק, כפי שניתן לעשות בעת ביקור באתר frp.co.il. כמו כן, חשוב מאוד לבחור בקפידה את הקבלן אשר תשכרו את שירותיו לצורך ביצוע עבודות מסוג זה, דבר אשר תוכלו לבצע בין היתר על ידי בחינה מעמיקה של תיקי עבודות לצד חיפוש ברחבי האינטרנט אחר המלצות וביקורות שכן, תמיד תרצו לעבוד עם קבלן עם רמת המלצות גבוהה מאחר ומדובר על איש מקצוע עם רמת שביעות רצון לקוחות גבוהה בהתאם. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך

תפריט נגישות